Nowoczesne materiały dydaktyczne

Bazujące na sprawdzonych metodach są podstawą naszych programów nauczania. Czerpiemy ze sprawdzonych technik metodycznych opartych na Communicative Approach oraz Total Immersion.

Główne założenie Communicative Approach to ciągła interakcja uczestników zajęć w określonych kontekstach i tematach, gdzie komunikacja ma dać określone rezultaty. Na przykład dowiadujemy się jak dojść do dworca, rezerwujemy pokój w hotelu lub aplikujemy o pracę. Język jest tutaj tylko narzędziem, a celem jest informacja lub efekt, który chcemy uzyskać.

Z kolei podstawą Total Immersion jest całkowite „zanurzenie” w języku angielskim. Nabywamy umiejętności językowe mówiąc i słuchając. Właśnie w tej metodzie najlepsi są native speakers, ponieważ nie dają nam możliwości używania języka polskiego. Uczymy się myśleć i reagować po angielsku bez wcześniejszego przygotowywania i układania sobie wypowiedzi w głowie. Te sprawności rozwijane są także w innych znanych powszechnie metodach: Audiolingual Method oraz Direct Method, których jednym z głównych założeń są powtórki materiału.  

Metoda nauki języka angielskiego

Zależy nam na tym by nauka w naszej szkole przebiegała w sposób naturalny i bezstresowy. By przypominała bardziej przyswajanie umiejętności językowych, a nie uczenie się na pamięć słówek i reguł gramatycznych. Nauka języka, to nauka umiejętności poprzez trening, podobnie jak nauka jazdy na nartach lub prowadzenia samochodu. Im więcej ćwiczysz i powtarzasz daną czynność, tym większa szansa, że zdobędziesz wymarzone umiejętności i zastosujesz je bez wysiłku.

Nasze metody na osiąganie szybkich rezultatów

100% lekcji z native speakers of English

Oznacza, że jesteś niejako „zanurzony” w języku angielskim. Nawet jeśli w danym momencie nic nie mówisz, to i tak uczysz się rozumienia i wymowy. Oswajasz się z językiem.

Intensywne i dynamiczne zajęcia​

dzięki którym wykorzystujesz w 100% czas na przyswajanie języka angielskiego. Skupiamy się najbardziej kluczowych umiejętnościach, które ułatwią Ci komunikację w języku angielskim w pracy, na wakacjach i wszędzie tam gdzie język angielski będzie Ci potrzebny.

Stała opieka metodyczna

Regularnie przeprowadzane ankiety ewaluacyjne wśród naszych kursantów gwarantują wysoki poziom naszych usług. Bardzo zależy nam na utrzymaniu wymaganych standardów zgodnych z potrzebami uczestników naszych kursów. Oznacza to, że Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne, bo dają nam możliwość dostosowania naszej oferty edukacyjnej do Waszych potrzeb i preferencji. Ponadto opieka i wsparcie metodyka zapewniają elastyczność i możliwość wprowadzania na bieżąco zmian związanych z różnymi indywidualnymi wymaganiami.