Dlaczego Twoi pracownicy powinni uczyć się właśnie u nas:

Znajomość angielskiego to baza, która poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi. Dzięki nauce w małych grupach poświęcamy Twoim pracownikom uwagę, na którą zasługują. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów anglojęzycznych – Native Speakers.

We współczesnym przedsiębiorstwie zasadnicze znaczenie mają kwalifikacje językowe pracowników. Naszym celem jest zapewnienie klientom firmowym efektywnych szkoleń językowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Wierzymy, że dzięki poprawie komunikacji w języku angielskim przyczynimy się do pełnego wykorzystania możliwości zawodowych pracowników.

Wykonujemy szczegółową analiza potrzeb Twojej firmy, na podstawie której dobierzemy najlepsze narzędzia, środki i materiały edukacyjne

Wyłącznie anglojęzyczni lektorzy Native Speakers to gwarancja przełamania bariery w mówieniu oraz zyskania większej pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

System monitorowania postępów w nauce to system szczegółowych raportów pozwalający na regularną weryfikację procesu nauki i
jej wyników.

Cykliczne raporty uwzględniające stały monitoring frekwencji, wyników i postępów wraz z komentarzem lektorów i wskazówkami do dalszej nauki.

Szkolenia specjalistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów z zakresu: języka biznesowego, technicznego, IT, prawniczego i medycznego.

Zajęcia prowadzone są stacjonarnie na terenie siedziby firmy, u nas w szkole lub w systemie on-line z pomocą platformy internetowej.

Bezpłatne lekcje pokazowe, podczas których istnieje
możliwość poznania naszych lektorów i metod pracy

Opieka metodyczna nad postępami w nauce, dzięki której zapewniamy elastyczność i możliwość wprowadzania na bieżąco zmian w programach szkoleniowych.

 

Nauka w SPEED Szkole Języka Angielskiego to najlepszy sposób na rozwój potencjału Twoich pracowników. Szybko nabiorą oni pewności siebie, a nauka u nas  będzie doskonałą inwestycją w przyszłość firmy.

Sprawdź nas i przekonaj się, że warto.