Dlaczego młodzież powinna uczyć się właśnie u nas:

Znajomość angielskiego to baza, która poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi. Dzięki nauce w małych grupach lub na lekcjach indywidualnych One2One poświęcamy uczniowi uwagę, na którą zasługuje. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów anglojęzycznych – Native Speakers.

Angielski u nas to nie „kolejny przedmiot w szkole”. To Twoja własna przepustka do wielkiego świata – pełnego wspaniałych ludzi i niesamowitych wydarzeń. Zadbaj o nią już teraz i zainwestuj w kurs angielskiego!

Osiągnij pełną swobodę mówienia dzięki metodzie komunikatywnej i zajęciom prowadzonymi wyłącznie przez Native Speakers z różnych części świata. Każda lekcja to nie tylko efektywna nauka praktycznego języka, ale także okazja poznania fantastycznych ludzi. Dołącz do nich by cieszyć się możliwością zwiedzania dowolnego zakątka świata dzięki skutecznej nauce języka angielskiego!

Zajęcia są w 100% po angielsku, co sprawi że szybko zaczniesz myśleć i reagować w języku angielskim. Lektorzy pochodzą wyłącznie z krajów anglojęzycznych, więc poznasz różne akcenty, wielu fantastycznych ludzi i zdobędziesz ciekawe kontakty

Kładziemy główny nacisk na mówienie po angielsku, dzięki czemu na co dzień będziesz posługiwać się angielskim w sposób naturalny i spontaniczny, bez zastanawiania się co powiedzieć.

Przygotujesz się do międzynarodowych certyfikatów (Cambridge English
Certifications: FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), CPE (C2 Proficiency) oraz IELTS), które umożliwią Ci studia i pracę na całym świecie.

Wesprzemy Cię w nauce do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury z języka angielskiego, dzięki czemu dostaniesz
się do najlepszego liceum i na wymarzoną uczelnię.

 

Nauka w SPEED Szkole Języka Angielskiego to najlepszy sposób na rozwój Twojego potencjału. Szybko nabierzesz pewności siebie, a nauka u nas zapewni Ci lepszy start i będzie doskonałą inwestycją w przyszłość.

Sprawdź nas i przekonaj się, że warto.