Dlaczego powinieneś uczyć się właśnie u nas:

Znajomość angielskiego to baza, która poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi. Dzięki nauce w małych grupach lub na lekcjach indywidualnych One2One poświęcamy Tobie uwagę, na którą zasługujesz. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów anglojęzycznych – Native Speakers.

Nasza oferta jest stale udoskonalana. Modyfikujemy ją wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszych klientów. Idąc z duchem czasu w 2012 roku jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziliśmy najbardziej innowacyjną metodę do nauki mówionego języka angielskiego Talkman – Freedom to Talk®. Jest to interaktywna aplikacja na tablety i smartfony. Daje ona wiele nieznanych dotąd możliwości doskonalenia języka angielskiego. Mimo, iż korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, przykładamy ogromną wagę do roli lektorów – Native Speakers of English, którzy gwarantują rozwój praktycznych sprawności językowych.

Stała opieka naszego metodyka gwarantuje efektywność nauki. Szybko reagujemy na Wasze indywidualne potrzeby i dostosowujemy nasze kursy do zmieniających się wymagań.

Nasi lektorzy posiadają wszelkie możliwe certyfikaty potwierdzające ich umiejętności i pozwalające na prace z kursantami. Pochodzą z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Irlandii i Australii.

100% zajęć z Native Speakers of English
to gwarancja kontaktu z żywym językiem angielskim. Nauka osadzona jest w realiach krajów anglosaskich, co pozwala szybciej rozwinąć umiejętności.

Maksymalnie wykorzystujemy czas lekcyjny bazując na skutecznych i nowoczesnych metodach nauczania, co pozwala na osiągnięcie szybkich rezultatów.

 

Nauka w SPEED Szkole Języka Angielskiego to najlepszy sposób na rozwój Twojego potencjału. Szybko nabierzesz pewności siebie, a nauka u nas będzie doskonałą inwestycją w przyszłość.

Sprawdź nas i przekonaj się, że warto.