Dlaczego Twoje dziecko powinno uczyć się właśnie u nas:

Znajomość angielskiego to baza, która poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi. Dzięki nauce w małych grupach lub na lekcjach indywidualnych One2One poświęcamy Twojemu dziecku uwagę, na którą zasługuje. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów anglojęzycznych – Native Speakers.

Stała opieka naszego metodyka oraz kontakt z rodzicami dzieci gwarantują efektywność nauki. Szybko reagujemy na Wasze indywidualne potrzeby i dostosowujemy nasze kursy
do zmieniających się wymagań.

W sposób naturalny nasi lektorzy wprowadzają elementy kultury i codziennych zwyczajów krajów anglosaskich. Dzieci poznają zabawy i aktywności swoich rówieśników z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Irlandii i Australii. Dzięki temu szybciej opanowują język, bo nauka jest osadzona w realiach krajów anglojęzycznych.

Tylko najmłodsi mają wrodzoną umiejętność zdobywania sprawności językowych poprzez sam kontakt z angielskim.
Nie potrzebują tablicy i ławki. Dzieci uczą się przez słuchanie, powtarzanie i naśladowanie. Z czasem niestety zdolność ta zanika. Dlatego nie czekaj. Im później, tym trudniej przyswoić język obcy w sposób naturalny.

Nasze programy nauczania bazują na skutecznych sposobach i technikach. Korzystamy z najnowszych materiałów i pomocy dydaktycznych, dzięki którym zajęcia są ciekawe.

 

Nauka w SPEED Szkole Języka Angielskiego to najlepszy sposób na rozwój potencjału Twojego dziecka. Szybko nabierze ono pewności siebie, a nauka u nas zapewni mu lepszy start i będzie doskonałą inwestycją w przyszłość.

Sprawdź nas i przekonaj się, że warto.