Zaskakująca wiadomość od naszej kursantki

Zawsze staramy się prowadzić nasze zajęcia najlepiej jak tylko potrafimy i w każdą minutę nasi lektorzy wkładają całe serce. Dlatego jest nam niezmiernie przyjemnie, gdy otrzymujemy takie wiadomości!

Oto wiadomość, którą otrzymaliśmy od jednej z naszych kursantek:

“Rok temu w lipcu za namową przyjaciółki, która uczyła się w Państwa szkole, podjęłam decyzję o wykupieniu kursu (korespondowałam z Panią Paulina w trakcie mojego urlopu). I po prawie rocznym kursie, mimo że w mojej grupie byłam prawie zawsze jedną z najsłabszych osób, widzę ogromne postępy! Jestem na urlopie i nie mam problemu z porozumiewaniem się. Wcześniej uczyłam się w Empiku, a także na indywidualnych lekcjach. Co oznacza, że metoda nauczania i atmosfera tworzona przez lektorów i pracowników MySpeed przyczyniła się do wymiernych efektów, mimo mojego „podeszłego”, jak na naukę, wieku. 

Dlatego chciałam ogromnie podziękować za Państwa roczną pracę, za wsparcie, za motywację i za niepowtarzalną atmosferę tworzona w trakcie zajęć, na które zawsze przychodziłam z przyjemnością.

Nie bez znaczenia było i jest wsparcie i przesympatyczna współpraca z Paniami Pauliną i Karolina z recepcji! Obie Panie zawsze wykazywały się operatywnością, zwłaszcza w zapisaniu się na dodatkowe konsultacje, służyły radą i pomocą. Jednym słowem – odpowiednie osoby na stanowiskach, które są niezwykle ważne w bezpośredniej obsłudze klienta, bo to z tymi pracownicami potencjalny klient ma pierwszy, jakże decydujący kontakt! Obu Paniom życzę satysfakcji z pracy i zdecydowanych klientów! Oczywiście od września br. znowu nauczyciele będą musieli mnie znosić 😉  

Zamierzam, jak Donald Tusk, nauczyć się płynnie mówić po angielsku po 40-tce 😉 Pozdrawiam serdecznie cała załogę szkoły że słonecznej, lecz rześkiej Fuerteventury i Lanzaroty!”

Monika Jaworska

Pani Moniko, serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa i zgodę na opublikowanie tej wiadomości 🙂