Dni otwarte szkoły SPEED. Darmowe kursy, MEGA rabaty i super nagrody!

 

OTWIERAMY SIĘ NA ŚWIAT!
Wiemy, jak ważne dla was są skuteczność oraz komfort nauki angielskiego. Dlatego w przyszły piątek (18.09) zapraszamy do Gliwic i Wrocławia na Dni Otwarte SPEED School of English, podczas których każdy z uczestników będzie mógł przekonać się o wyjątkowości naszych kursów oraz poczuć przyjazną atmosferę odbywających się u nas zajęć.

 

SUPER RABAT?
Dla każdego, kto odwiedzi naszą szkołę, przygotowaliśmy specjalny RABAT DO 35% ceny kursu oraz wyjątkowe konkursy, w których do wygrania będą darmowe kursy, wejściówki do klubów fitness oraz inne, nie mniej atrakcyjne nagrody!

 

DAJEMY JESZCZE WIĘCEJ!
Ale to jeszcze nie wszystko. Na miejscu każdy będzie miał możliwość całkowicie bezpłatnie sprawdzić poziom swojego angielskiego oraz uczestniczyć w lekcjach pokazowych z naszymi nauczycielami – prawdziwymi native speakers! Będzie to okazja nie tylko do poznania kadry z całego świata, ale także do zapoznania się i wspólnych zabaw (dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy z udziałem anglojęzycznych nauczycieli).

18 września przyjdź koniecznie do naszej szkoły i przekonaj się, dlaczego kursanci wybierają właśnie SPEED School of English.

Nauka w SPEED to gwarancja:

  • swobodnego mówienia w j.angielskim,
  • zajęć wyłącznie z Native Speakers z całego świata,
  • korzystania z darmowej aplikacji mobilnej

Dołącz do grona kursantów, zadowolonych w 100% z naszej innowacyjnej metody nauki.